zs1zos.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony zs1zos.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


News - Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
Aktualności EGZAMIN GIMNAZJALNY Galeria zdjęć Rada Rodziców Kontakt Księga Gości Brzeg ENGLISH | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Opis szkoły
  Pedagog, psycholog, logopeda
  Gimnastyka korekcyjna
  Świetlica

REKRUTACJA
  Obwód Szkoły Podstawowej
  Rekrutacja Szkoła Podstawowa
  Obwód Gimnazjum
  Rekrutacja Gimnazjum
  Rekrutacja Oddziały Sportowe

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Diagnoza stylu uczenia się

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Matecznik Polonisty
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Prymusi

BIBLIOTEKA
  Aktualności
  Regulaminy

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Co robimy
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - galeria

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Regulamin
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Wykaz kadry trenerskiej

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  ROCZNIK 1998
  ROCZNIK 1997

GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
  GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY

ODDZIAŁY SPORTOWE
  ODDZIAŁY SPORTOWE

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]Witamy

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży

 

 

Witamy na stronach Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Przygotowaliśmy te strony tak, aby każdy mógł szybko i skutecznie znaleźć to, czego potrzebuje.
Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że czas spędzony przy przeglądaniu naszej witryny nie będzie czasem straconym.
 

 

AKTUALNOŚCI

[Rozmiar: 418 bajtów]MAŁY OLIMPIJCZYK
W Zespole Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu 23.01.2016 odbyły się zawody klas czwartych szkoły podstawowej tzw. „Mały Olimpijczyk”. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach: kategoria dziewcząt rocznik 2005 i młodsze oraz kategoria chłopców rocznik 2005 i młodsi. Do walki o miano najlepszej drużyny stawili się przedstawiciele czterech szkół podstawowych : PSP nr 1, PSP nr 3, PSP nr 8 i PSP nr 6 (gospodarz zawodów). Na nowo wyremontowanej sali dzieci rywalizowały w ośmiu konkurencjach o charakterze szybkościowo - zwinnościowym i technicznym. Po pasjonującej walce sportowej i ogromnych emocjach wyłoniono zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa kategorii dziewcząt:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 (ZS nr 1 z O.S.)
2. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
3. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (ZS nr 2 z O.I.)
4. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Skład zwycięskiego zespołu: Bogdan Maja, Bogdan Julia, Mudyna Martyna, Sacha Wiktoria, Gardas Nicola, Jankowska Zuzanna, Rudzka Oliwia, Świechowska Julia, Kozielec Paulina, Makowiecka Emilia, opiekunowie: p. Anita Golda, p. Marzena Wionczek

Klasyfikacja końcowa kategorii chłopców:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 (ZS nr 1 z O.S.)
2. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
3. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
4. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (ZS nr 2 z O.I.)
Skład zwycięskiego zespołu: Łopatka Adrian, Makos Igor , Sacha Adrian, Pielka Paweł, Prądzyński Oskar, Sikora Fabian, Szymaniak Igor, Wionczek Tomasz, Janczak Jakub, opiekun: p. Jacek Kosztowniak
Dwa pierwsze zespoły (dziewczęta i chłopcy) z „szóstki”, awansowały do zawodów na szczeblu powiatowym.
szs

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 15
[Rozmiar: 418 bajtów]BRZEŻANIE WŚRÓD NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW OPOLSZCZYZNY
15 stycznia 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Grodkowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym uczniom - sportowcom szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz - po raz pierwszy - szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego. Zaszczycili ją swoją obecnością między innymi Opolski Kurator Oświaty - pani Halina Bilik, Prezes Szkolnego Związku Sportowego - Joanna Dzido, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego - Bartosz Ostrowski, władze samorządowe gminy Grodków, w tym burmistrz - Marek Antoniewicz oraz olimpijczycy - Mieczysław Łopatka, Leszek Swornowski, Jan Brzeżny, Jan Cych i Ryszard Podlas. Uroczystość poprzedziło zapalenie znicza olimpijskiego, który symbolicznie wędrował z rąk do rąk. Bogaty program artystyczny nawiązywał tematycznie do czekających nas niebawem igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Organizatorzy przyznali nagrody laureatom konkursów plastycznych i turnieju wiedzy "Na olimpijskim szlaku", ale najbardziej oczekiwanym momentem było oczywiście rozstrzygnięcie konkursu na 10 najlepszych uczniów - sportowców Opolszczyzny. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych w kategorii uczniów szkół podstawowych znalazły się na miejscu 2. - Klaudia Homa, na miejscu 7. - Maria Kłoda, a na miejscu 10. - Anna Stefaniszyn. Wszystkie wyżej wymienione to uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu, podopieczne pana Dariusza Żaka i Roberta Nowakowskiego, a ich wiodącą dyscypliną jest piłka nożna. Wśród laureatów konkursu w kategorii najlepszy uczeń - sportowiec gimnazjum uplasowali się: na miejscu 4. - Mateusz Dychus, a na miejscu 7. - Wojciech Bober. Podopieczni trenera Zbigniewa Marca i Miłosza Terleckiego osiągnęli sportowe sukcesy w dyscyplinach piłka nożna i piłka ręczna. Obaj wyżej wymienieni to uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Brzegu. Miejsce 9. w tej samej kategorii przypadło tenisiście stołowemu - Piotrowi Koźmińskiemu, uczniowi Publicznego Gimnazjum nr 3 w Brzegu, trenowanemu przez panią Annę Łabudek.

Składając serdeczne gratulacje na ręce nagrodzonych brzeskich uczniów i ich trenerów, życzymy im dalszych sukcesów w kolejnej, 32. edycji plebiscytu.
szs

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 16
[Rozmiar: 418 bajtów]TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY
W Łosiowie 19.01.2016 odbyły się powiatowe zawody indywidualne tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Awans do finału wojewódzkiego uzyskali następujący uczniowie:
SZKOŁA PODSTAWOWA DZIEWCZĘTA
1. Świderska Klaudia PSP Łosiów
2. Antoszczyszyn Karolina PSP Łosiów
3. Smęda Aleksandra PSP Łosiów
4. Marciniak Hanna PSP Łosiów

SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY
1. Borkowski Bartosz PSP Nr 6 Brzeg (ZS nr 1 z O.S)
2. Chyrzyński Dominik PSP Łosiów
3. Kulczycki Tymoteusz PSP Łosiów
4. Chruń Radosław PSP Łosiów

GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA
1. Warzycha Dominika PG Nr1 Brzeg
2. Pastuszczak Karolina PG Nr2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S)
3. Kłoda Maria PG Nr2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S)
4. Kędra Julia PG Nr2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S)

GIMNAZJUM CHŁOPCY
1. Kuźmiński Paweł PG Nr3 Brzeg
2. Kuźmiński Piotr PG Nr3 Brzeg
3. Dudek Sebastian PG Łosiów
4. Nowotarski Przemysław PG Kościerzyce
5. Starzyk Dawid PG Nr2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S)

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Borkowski Bartosz z PSP Nr 6, który będąc uczniem czwartej klasy zwyciężył w kategorii chłopców szkół podstawowych. Chłopiec ten trenuje na co dzień pod okiem pana Zdzisława Grobelskiego.

Opiekun uczniów z ZS nr 1 O.S.
Jacek Kosztowniak
SZS


Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 16
[Rozmiar: 418 bajtów]ZAGRAMY W FINALE
13 stycznia 2016 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 1 w Brzegu odbył się półfinał mistrzostw województwa opolskiego w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych. W półfinale D nasze miasto reprezentowała drużyna Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi, w skład której weszli chłopcy uczęszczający do klas sportowych o profilu piłka nożna. W pierwszym meczu zmierzyli się oni z drużyną z Wołczyna, by po zaciętych zmaganiach zwyciężyć 9:6. Ponieważ w kolejnym spotkaniu drużyna Publicznego Gimnazjum nr 5 z Opola pokonała Wołczyn w stosunku 12:8, aby wywalczyć awans do finału wojewódzkiego, brzeżanie wobec niekorzystnego bilansu bramkowego musieli w ostatnim meczu odnieść zwycięstwo w rywalizacji z drużyną ze stolicy województwa. Nasi chłopcy postawili kropkę nad "i", pokonując Opole 12:8 i w pięknym stylu awansowali do finału wojewódzkiego. Warto wspomnieć, że nasze miasto będą w nim reprezentować dwie drużyny: Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi oraz Publiczne Gimnazjum nr 1.
Skład drużyny Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi: Mateusz Szczypior, Mateusz Dychus, Jakub Krężel, Wojciech Bober, Piotr Mendak, Miłosz Ucar, Adrian Tokarz, Marcin Dziura, Maciej Pawlica, Łukasz Dudzik, Patryk Sacha, Kacper Zarzycki
Trenerzy: Miłosz Terlecki, Marzec Zbigniew
D.Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 19
[Rozmiar: 418 bajtów]JASEŁKA KLASY I C
Dnia 18 grudnia 2015 roku o godzinie 16.30 w Szkole Podstawowej Nr 6 odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Uroczystość odbyła się w naszej klasie 33 D. Organizatorami tych zjawiskowo interesujących jasełek byli uczniowie sześcioletni z klasy I c.
Na uroczystość została zaproszona najbliższa rodzina dzieci, prezentując na scenie jasełka oraz przepiękne kolędy i pastorałki. W tym dniu przybyło bardzo dużo gości, aby podziwiać pierwsze przedstawienie swoich pociech. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze i aniołowie. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role.Najmniejsi, najmłodsi w Naszej szkole mają po sześć lat, a potrafili stanąć na wysokości zadania.Każde dziecko pokazało się z bardzo dobrej strony i wykazało się talentem teatralnym. Wszyscy bawili się doskonale i podziwiali z uwagą przedstawienie. Każdy zapamięta na długo jasełka i będzie mile wspominał. Na koniec uroczystości złożyliśmy sobie wspólne życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Wychowawca:
Żaneta Wiśniewska - Kimel


Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 23
[Rozmiar: 418 bajtów]MAMY SREBRO !!!
Jesteśmy drugą drużyną województwa opolskiego w halowej piłce nożnej dziewczat.
W organizowanym w Brzegu Finale wojewódzkim, spotkały się 4 najlepsze żeńskie drużyny województwa.
Pierwszy mecz nasze dziewczęta pechowo przegrywają 0-1 z PG 1 Nysa późniejszym mistrzem województwa. Potem było już tylko lepiej i wygrywamy z PG Głogówek 6-0 i PG Stare Siołkowice 2-0. Mamy srebro !
Skład Zespołu Szkół nr 1 z O.S
Karolina Pastuszczak, Ola Zajaczkowska, Ola Noworolska, Klaudia Homa, Pati Pielka, Jula Kędra, Oliwia Chmielewska, Weronika Kielian, Kama Bobra , Ania Parkoła.
Trener - Jacek Krzciuk

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 36
[Rozmiar: 418 bajtów]ŻYCIE NIE PO TO JEST, BY BRAĆ
4 grudnia 2015 roku klasa 2a gimnazjum Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu zorganizowała spotkanie z rodzicami, podczas któregouczennice zaprezentowały krótki spektakl słowno - muzyczny. Scenariusz i muzykę wraz z dziewczętamiprzygotowały pani katechetka Mariola Mesjasz - Walas oraz wychowawczyni naszej klasy pani Anna Mielnik. Przedstawienie miało na celu uświadomić nam, że warto dzielić się szczęściem z innymi. Widzowie mogli wysłuchać recytacji kilku wierszy autorstwa m.in. Wisławy Szymborskiej. Usłyszeliśmy także piosenkę pt. „Happy End” fantastycznie wykonaną przez Marię Milczarek. Głównymi bohaterkami przedstawienia były anioły, które ukazywały codzienne życie człowieka: ciągłe zabieganie, stres, pośpiech. Przypomniały nam o tym, że należy więcej czasu poświęcać rodzinie i przyjaciołom. Uświadomiły, że warto czasami usiąść z książką i przenieść się w inny świat, pojechać na wycieczkę rowerową z rodziną czy spotkać się w parku z przyjaciółmi. A pomagać należy tak ludziom, jak i zwierzętom. Pomoc powinnadawać satysfakcję, dlatego musi być bezinteresowna. Po zakończonym przedstawieniu uczennice usiadły wraz z rodzinami przy stołach, gdzie czekał na nich wcześniej przygotowany poczęstunek. Dzięki spotkaniu wspólnie miło spędziliśmy czas i przypomnieliśmy sobie o najważniejszych wartościach, którymi powinniśmy się kierować w codziennym życiu.
Sandra Szymek

Od ZS1ZOS

Od
Od ZS1ZOS
0&feat=embedwebsite">ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 30
[Rozmiar: 418 bajtów]Piłka ręczna
Między zmaganiami w halowej piłce nożnej i finałem wojewódzkim, kolorowy i roześmiany team Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu wygrał zawody miejskie w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum
Wyniki:.
Zespół Szkół nr 1 z OS - PG 1 5-4
Zespół Szkół nr 1 z OS - PG 3 7-1
Tym samym dziewczęta Zespołu Szkół nr 1 z O. S. uzyskały awans do zawodów powiatowych,.
Skład drużyny:
Patrycja Guła, Marysia Kłoda, Kamila Stachera , Nikola Stachera , Patrycja Pielka, Ania Parkoła, Ola Noworolska, Ola Zajaczkowska, Kamila Bobra, Karolina Pastuszczak ,Oliwia Chmielewska, Weronika Kielian, Jula Kędra

Trener - Jacek Krzciuk

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 47
[Rozmiar: 418 bajtów]Półfinały wojewódzkie
Dziewczęta Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, wygrały półfinał wojewódzki Szkolnych Igrzysk w Halowej piłce nożnej dziewcząt gimnazjum.. Graliśmy w Niemodlinie. Rozegraliśmy 3 bardzo dobre mecze zakończone zwycięstwami.
Zespół Szkół - PG 2 Otmuchów 4 - 1
Zespół Szkół - PG 1 Niemodlin 3 - 0
Zespół Szkół - PG 5 K- Koźle 3- 2
Karolina Pastuszczak, Ola Noworolska, Ola Zajączkowska, Patrycja Pielka, Jula Kędra, Weronika Kielian, Oliwia Chmielewska, Kamila Bobra, Ania Parkoła, Klaudia Homa. Trener - Jacek Krzciuk
W finale walczymy o medal !!

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 53
[Rozmiar: 418 bajtów]1 miejsce w Brzegu w halowej piłce nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.
1 miejsce w Brzegu w halowej piłce nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.
ZSnr1zOS - PG 3 4-0
ZSnr1zOS - PG 1 5-0
Drużyna Zespołu Szkół nr 1 z O.S. uzyskała awans do mistrzostw Powiatu, które odbędą się w Lewinie Brzeskim.
Karolina Pastuszczak , Aleksandra Noworolska , Patrycja Pielka , Julia Kędra , Weronika Kielian , Oliwia Chmielewska , Aleksandra Zajączkowska , Anna Parkoła , Klaudia Homa
Trener - Jacek Krzciuk

Od ZS1ZOS


rambit || || 0 ˇ 38
[Rozmiar: 418 bajtów]ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ….
Jak każdego roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia nasza klasa zorganizowała wigilię klasową zapraszając rodziców, dziadków i rodzeństwo. Wszyscy zebrali się na stołówce. Tam usiedli przy pięknie zastawionych stołach, udekorowanych świątecznymi stroikami wykonanymi przez naszych uczniów. Mamusie i babcie upiekły pyszne ciasta. Dzieci przygotowały piękny występ związany z tradycjami i zwyczajami bożonarodzeniowymi. Tańce, muzyka, światło dostarczyły publiczności wzruszeń i niepowtarzalnych wrażeń. Jasełka zakończyły się wspólnym kolędowaniem. Był to wieczór pełen wzruszeń. Wigilijne przedstawienie to w naszej szkole zawsze wydarzenie, które obfituje we wzruszenie, ciepło i świąteczną, przyjazną atmosferę. Pozostając w bożonarodzeniowym nastroju życzymy wszystkim, by Nowy Rok pełen był tylko dobrych, słonecznych i szczęśliwych dni.
Klasa II d z wychowawcą

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 45
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: EGZAMIN GIMNAZJALNY :: Galeria zdjęć :: Rada Rodziców :: Kontakt :: Księga Gości :: Brzeg :: ENGLISH
Copyright © Adam Oleszko - 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy