zs1zos.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony zs1zos.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


News - Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
Aktualności EGZAMIN GIMNAZJALNY Galeria zdjęć Rada Rodziców Kontakt Księga Gości Brzeg ENGLISH | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Opis szkoły
  Pedagog, psycholog, logopeda
  Sport
  Gimnastyka korekcyjna
  Świetlica

REKRUTACJA
  Obwód Szkoły Podstawowej
  Rekrutacja Szkoła Podstawowa
  Obwód Gimnazjum
  Rekrutacja Gimnazjum
  Rekrutacja Oddziały Sportowe

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Diagnoza stylu uczenia się

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Matecznik Polonisty
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Prymusi

BIBLIOTEKA
  Aktualności
  Regulaminy

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Co robimy
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - artykuły
  SU - galeria

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Regulamin
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Wykaz kadry trenerskiej

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  ROCZNIK 1998
  ROCZNIK 1997

GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
  GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY

ODDZIAŁY SPORTOWE
  ODDZIAŁY SPORTOWE

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]Witamy

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży

 

 

Witamy na stronach Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Przygotowaliśmy te strony tak, aby każdy mógł szybko i skutecznie znaleźć to, czego potrzebuje.
Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że czas spędzony przy przeglądaniu naszej witryny nie będzie czasem straconym.
 

 

AKTUALNOŚCI

[Rozmiar: 418 bajtów]Gratulacje dla Mai Kamińskiej!
20 stycznia 2015 r. w Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. Podczas gali wręczono nagrody zwycięzcom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić w formie plastycznej bukiet dla Babci lub Dziadka z wykorzystaniem motywów góralskich. Celem zabawy było zaszczepienie w dzieciach i młodzieży szacunku dla wartości rodzinnych, kształtowanie silnych więzi międzypokoleniowych, zwrócenie uwagi na ogromną rolę Babci i Dziadka w wychowaniu wnuków, nadanie należnej rangi Świętu Babci i Dziadka, kształtowanie poczucia estetyki, a także rozwijanie wyobraźni twórczej oraz uwrażliwienie na piękno i bogactwo kwiatów. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znalazła się brzeżanka, uczennica klasy II A w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi - Maja Kamińska, która odebrała nagrodę w postaci aparatu fotograficznego. Warto wspomnieć, że Maja to podopieczna pani Elżbiety Lemieszewskiej. Wszyscy laureaci konkursu oraz opiekunowie młodych artystów otrzymali pamiątkowe dyplomy, artykuły plastyczne, książki i upominki od sponsorów.
Uroczystą galę poprowadzili znany dziennikarz telewizyjny i radiowy - Michał Olszański oraz przedstawiciel Związku Podhalan - Marcin Zubek. Spotkanie uświetnił występ kapeli góralskiej. Rolę Honorowej Babci i Honorowego Dziadka tegorocznej edycji programu pełnili Krystyna Pitoń Krauzowicz - góralka z wielką energią i jeszcze większym sercem oraz kompozytor, dyrygent, pianista i aktor - Czesław Majewski. 
Uroczystość swą obecnością zaszczycili m.in. wiceprezydent m.st. Warszawy - Włodzimierz Paszyński, władze Dzielnicy Bielany, a także zacni przyjaciele Fundacji: Cezary Olejniczak - poseł na Sejm RP, Krzysztof Zanussi - reżyser, honorowy Członek Rady Programowej Fundacji, Honorowe Babcie i Honorowi Dziadkowie, Teresa Lipowska, Janusz Tylman, dziennikarka Anna Kalczyńska. Przybyli również przedstawiciele sponsorów programu oraz mediów.
Najważniejszymi gośćmi byli jednak oczywiście laureaci konkursu plastycznego oraz zaproszeni Babcie i Dziadkowie, którzy wraz z wnuczętami tłumnie przybyli na uroczystość. Wyróżnione prace można było podziwiać na towarzyszącej gali wystawie. Podczas uroczystości zostały również wręczone statuetki „Człowiek z pasją” i „Firma z pasją”, przyznawane osobom i organizacjom nieprzeciętnym, ludziom o otwartych sercach i umysłach, których życiem rządzi pasja i którzy swoją pasją potrafią zarazić innych. W tym roku Człowiekiem z pasją została wolontariuszka Dorota Suchecka, a Firmą z pasją – BYŚ- Wojciech Byśkiniewicz.

E. Lemieszewska, D. Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 42
[Rozmiar: 418 bajtów]Najlepsi sportowcy - uczniowie
16 stycznia 2015 r. w Publicznej Szkole podstawowej nr 3 w Grodkowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów XXX plebiscytu na 10 najlepszych sportowców - uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa opolskiego. Pamiątkowe statuetki i nagrody wręczał Opolski Kurator Oświaty - a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele władz samorządowych, Szkolnego Związku Sportowego w Opolu, polscy olimpijczycy, działacze sportowi, nauczyciele i oczywiście nominowani uczniowie.
Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych laureatów znalazło się troje uczniów Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi. W kategorii szkół podstawowych na miejscu 4 uplasowała się Kamila Stachera (I miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych, I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej, II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej), a na miejscu 5 - Klaudia Homa (Wicemistrzostwo Polski w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt, Mistrzostwo Województwa w Halowej Piłce Nożnej). Dziewczęta to podopieczne nauczycieli wychowania fizycznego - A.Goldy, D.Ilowa, D.Żaka i R.Nowackiego. Wysokie drugie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajął Mateusz Dychus (III miejsce w Finale Ogólnopolskim SZS w Piłce Nożnej), którego trenerami są Miłosz Terlecki oraz Zbigniew Marzec.
Przypomnijmy, że Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkól nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu została zwycięzcą współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego szkół województwa opolskiego w roku szkolnym 2013/2014.
szs

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 44
[Rozmiar: 418 bajtów]TURNIEJ UNIHOKEJA CHŁOPCÓW
Z udziałem pięciu reprezentacji szkół podstawowych 10.01.2015 w hali sportowej PSP Nr 3 w Brzegu odbył się turniej unihokeja chłopców Zwycięski zespół został wyłoniony w systemie rozgrywek „każdy z każdym”. Niepokonanymi okazali się chłopcy z „Szóstki”, którzy zajmując pierwsze miejsce, tym samym awansowali do rozgrywek na szczeblu powiatowym. Kolejność drużyn w turnieju:
1. Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi.
2. PSP Nr 5
3. Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
4. PSP Nr 3
5. PSP Nr 1

Skład zwycięskiej drużyny na zdjęciu od lewej: Michał Derkacz, Sebastian Woźniak , Kacper Bugiel, Maciej Bider, Kamil Pasławski, Maksymilian Podgórski, Kacper Góralski, Adam Pasterski, Łukasz Dudzik, Tomasz Jankowski, trener Jacek Kosztowniak.

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 52
[Rozmiar: 418 bajtów]SZKOŁA PRZYJAZNA ŻYWIENIU I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ
W roku szkolnym 2013/2014 Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi uczestniczył aktywnie w projekcie "Zachowaj równowagę", współfinansowanym przez szwajcarsko-polski program współpracy (KIK/34) z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej pt. "Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej". Jego celem było wdrażanie zasad prawidłowego żywienia u dzieci i młodzieży poprzez kształtowanie prozdrowotnych postaw. Warto nadmienić, że współpartnerami projektu są Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, Akademia Wychowania Fizycznego, Instytut – Centrum Zdrowia Dziecka i Polskie Towarzystwo Dietetyki. Zarówno w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6, jak i w Publicznym Gimnazjum nr 2 podjętych zostało wiele działań służących realizacji programu, m.in. na terenie szkoły umieszczono plakaty promujące zdrowe żywienie, przeprowadzono zajęcia motywujące uczniów do samodzielnych prozdrowotnych wyborów, zorganizowano festyn upowszechniający zdrowy styl życia, przeprowadzono prelekcje dla uczniów i rodziców, wreszcie podczas zajęć praktycznych rozwijano zdolności i wiedzę kulinarną uczniów zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia. Zadbano również o edukację dzieci w zakresie aktywności fizycznej, podejmując m.in. tematykę związaną ze spędzaniem wolnego czasu oraz korelacją między sprawnością a zdrowiem.
Ukoronowaniem podjętych działań było uzyskanie zarówno przez szkołę podstawową, jak i gimnazjum certyfikatów "Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej". 18 grudnia 2014 roku wojewódzki koordynator szwajcarsko-polskiego projektu - pan Jan Ziółkowski przekazał certyfikaty na ręce dyrektor Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi - pani Jadwigi Walasek. Trzeba podkreślić, że nasza szkoła została oceniona najwyżej spośród wszystkich uczestników projektu w województwie opolskim. Pan Jan Ziółkowski złożył szczególne podziękowanie wraz z listem gratulacyjnym dla szkolnego lidera projektu - pani Barbary Przybysz oraz przekazał słowa uznania dla całej kadry pedagogicznej, której zaangażowanie przyczyniło się do uzyskania certyfikatów. Nasz gość wyraził nadzieję na kontynuację projektu w bieżącym roku szkolnym i życzył dalszej owocnej współpracy.
Otrzymany certyfikat to szczególne wyróżnienie dla naszej szkoły, ponieważ Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi jest jedyną brzeską placówką oświatową, która uczestniczy w projekcie. Na terenie całego kraju do udziału w programie przystąpiło 1600 szkół, certyfikaty uzyskała zaledwie połowa z nich.

Dorota Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 51
[Rozmiar: 418 bajtów]FOTORELACJA
Poniżej fotorelacja z dyskoteki andrzejkowej szkoły podstawowej i gimnazjum.
Długo przez Was wyczekiwana, a zapomniana przeze mnie, za co przepraszam.
MIŁEGO OGLĄDANIA !!!

Andrzejki PSP6


Andrzejki PG2

rambit || || 0 ˇ 25
[Rozmiar: 418 bajtów]„Miarą człowieczeństwa jest to, ile możesz dać z siebie innym”

Od ZS1ZOS


Pan Zbigniew Piątkowski, nauczyciel dyplomowany Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, w zawodzie nauczyciela pracował 33 lata. Był cenionym nauczycielem, wychowawcą, trenerem i wzorem dla swoich uczniów. Stanowił dla nich przykład, że rzetelna praca
i ambicja człowieka dają wymierne efekty. Celem, jaki sobie zawsze stawiał w pracy dydaktyczno – wychowawczej, było zdobycie takich umiejętności komunikacji z uczniem, aby przekazywana wiedza zainteresowała go, wzbudzała refleksję, pobudziła do dalszych poszukiwań. Pan Zbigniew Piątkowski był nauczycielem - mistrzem, który z prawdziwą pasją nauczał kolejne pokolenia młodych Polaków, kształcąc postawę obywatelską i patriotyczną.
Potrafił walczyć z własnymi słabościami i problemami, a równocześnie wspomagać innych ludzi. Działał na rzecz integracji osób niepełnosprawnych. Był założycielem Brzeskiego Towarzystwa Miłośników Tenisa Stołowego. Jego podopieczni byli złotymi medalistami w zawodach ogólnopolskich w tenisie stołowym. Dochował się mistrza olimpijskiego w Paraolimpiadzie w Sydney w 2000 roku. Za szczególne osiągnięcia w krzewieniu kultury fizycznej został nagrodzony Nagrodą Ministra w 2001 roku.
W swojej pracy zawodowej mógł poszczycić się laureatami i finalistami wojewódzkich konkursów historycznych i konkursów o samorządzie terytorialnym w latach 2001-2012.
Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i społecznej został w 1995 oraz w 2005 roku wyróżniony nagrodami Kuratora Oświaty w Opolu i Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
W roku 2009 otrzymał nagrodę Marszałka Województwa. Wielokrotnie nagradzany nagrodami Dyrektora Szkoły oraz nagrodami Burmistrza Miasta Brzeg.
Wielokrotnie jako ekspert był powoływany do komisji w sprawie stopni awansu zawodowego. W szkolnym zestawie programów znajdują się opracowane przez niego programy autorskie do klas gimnazjalnych z historii i wiedzy o społeczeństwie. Był również nominowany za wieloletnią działalność społeczną do statuetki Złote Kotwice i Brzeżanin Roku.

Pan Zbigniew Piątkowski nigdy nie żałował swojego zaangażowania i wysiłku, jeżeli służyło to rozwojowi potencjału uczniów, wzmacnianiu ich motywacji, samooceny oraz wspieraniu zainteresowań i pasji. Dlatego był niezwykle cenionym i lubianym przez wychowanków nauczycielem.
Praca z takim Pedagogiem była dla nas ogromnym zaszczytem.

Dyrekcja i nauczyciele
Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi
w Brzegu

rambit || || 0 ˇ 70
[Rozmiar: 418 bajtów]NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
19 grudnia w Zespole Szkól nr 1 z Oddziałami Sportowymi odbyło się niezwykłe wigilijne spotkanie, na którym mieliśmy przyjemność gościć m.in. przewodniczącą Rady Miejskiej w Brzegu- p. Barbarę Mrowiec, przewodniczącego Rady Powiatu Brzeskiego- p. Stanisława Kowalczyka oraz proboszcza parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego- księdza Marcina Czerepaka. W klimacie świąt Bożego Narodzenia i w blasku choinkowych świec uczniowie zaprosili zebranych nauczycieli, pracowników szkoły, nauczycieli emerytów i naszych gości na chwilę refleksji nad tajemnicą narodzin Boga.
Nie były to tradycyjne jasełka. Na scenie pojawił się m.in. Mały Książę, który opowiadał, że w swej wędrówce po krańcach świata spotkał wyjątkowego, wspaniałego króla o imieniu Miłość. Nie ma On wojska, pałacu ,ale przyszedł do ludzi i zamieszkał wśród nich, by hojnie obdarowywać ich swoją miłością. Mały Książę z przykrością zauważył, że mieszkańcy naszej planety zapomnieli o swoim królu i nie poświęcają Mu swego czasu. To zasługa diabełków, którym udało się przekonać ludzi, że szatan nie istnieje, a największe szczęście dają pieniądze i władza, o czym codziennie przypominają nam telewizja i prasa. Włączony stale telewizor i komputer skutecznie zagłuszyły wrażliwość na drugiego człowieka, na miłość i Boga. Rodzący się w ubogiej szopce Jezus, który zrezygnował z ziemskiego majestatu, sprawia, że w ludzkich sercach na nowo rodzi się miłość.
Uroczystość, przygotowaną przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, wyreżyserowaną przez p. Elżbietę Wacławik i Elżbietę Rapacz, uświetniły także kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu muzycznego pod kierownictwem p. Olimpii Kroczak-Kuli. Nad przygotowaniem świątecznej dekoracji czuwała p. Marzena Onisk.
W podniosłej atmosferze życzenia uczestnikom szkolnej Wigilii złożyli ksiądz Marcin Czerepak, p. Barbara Mrowiec, p. Stanisław Kowalczyk oraz dyrektor szkoły - p. Jadwiga Walasek. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach przyszedł czas na podzielenie się opłatkiem. Wzruszenie, które towarzyszyło zebranym, utwierdziło nas w przekonaniu, że Boże Narodzenie to czas magiczny. A o tym, że dobrze widzi się tylko sercem, warto pamiętać nie tylko w Wigilię, ale przez cały rok.

Dorota Wyrzykowska

JASEŁKA


rambit || || 0 ˇ 46
[Rozmiar: 418 bajtów]BRĄZOWY MEDAL DLA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W BRZEGU
Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z OS w Brzegu- Publiczne Gimnazjum nr 2 zdobyło brązowy medal Wojewódzkich Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Finałowy turniej odbył się na hali sportowej w Łosiowie. Udział w finale wzięły cztery najlepsze drużyny Szkół Gimnazjalnych w Województwie Opolskim: Publiczne Gimnazjum w Radłowie, Publiczne Gimnazjum w Tułowicach, Publiczne Gimnazjum w Skorogoszczy i gospodarze Zespól Szkol nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu PG nr 2. Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji zwyciężyło Gimnazjum w Skorogoszczy. Drugie miejsce zdobyło PG Radłów, które w decydującym meczu z ZS nr 1 z OS Brzeg PG nr 2 zremisowało 1 : 1 zdobywając bramkę wyrównującą w ostatnich sekundach meczu. To sprawiło, że nasza szkoła ostatecznie zajęła zaszczytne 3 miejsce. PG Tułowice zakończyło rywalizację na czwartym miejscu.
Skład drużyny: Dychus Mateusz, Mendak Piotr, Oleszko Paweł, Zadorożny Łukasz, Krej Jakub, Gawroński Dawid, Piszczek Krystian, Gazda Adam, Kuboń Adrian, Dykus Łukasz. Trenerzy: Zbigniew Marzec, Miłosz Terlecki
Klasyfikacja końcowa:
1. PG Skorogoszcz
2. PG Radłów
3. ZS nr 1 z OS PG nr2
4. PG Tułowice

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 47
[Rozmiar: 418 bajtów]Złoto dla Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
W dniu 12.12.2014 roku w hali sportowej szkoły podstawowej nr 3 w Nysie, odbył się finał wojewódzki w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Rolę gospodarza turnieju wcieliły pełnił Zespół Szkół Podstawowych z Białej Nyskiej. Na zawody przyjechały również zawodniczki z naszego powiatu, reprezentowane przez Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi z Brzegu PSP nr 6. Ponadto, jako zwycięzcy swoich półfinałów, w finale brały udział drużyny PSP Prószków oraz ZSP Kórnica.
Po przeprowadzeniu losowania drużyny przystąpiły do rywalizacji systemem „każdy z każdym”, który wyłonił Mistrza Województwa Opolskiego. Najlepsze okazały się dziewczęta z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu PSP nr 6, które po przysłowiowym końcowym gwizdku, odebrały z rąk organizatorów finału złote medale - gratulujemy !.
A oto wyniki i końcowa klasyfikacja zawodów:
1. ZSP Biała Nyska – ZS nr 1 z O.S Brzeg 2 : 2
2. PSP Prószków – ZSP Kórnica 0 :1
3. ZS nr 1 z O.S Brzeg – PSP Prószków 5 : 0
4. ZSP Kórnica – ZSP Biała Nyska 2 : 1
5. ZSP Kórnica – ZS nr 1 z O.S Brzeg 2 : 6
6. PSP Prószków – ZSP Biała Nyska 0 : 1

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego:

1. ZS nr 1 z O.S Brzeg PSP nr 6 – Mistrz Województwa Opolskiego
2. ZSP Kórnica
3. ZSP Biała Nyska
4. PSP Prószków
Skład zwycięskiej drużyny z Brzegu: Alicja Galicka, Klaudia Homa, Maria Kłoda, Kaja Bronowicka, Anna Stefaniszyn, Emilia Grzywaczewska, Aleksandra Dziedzic, Julia Bukieda, Sandra Surdyka, Martyna Łukasiewicz, Alicja Czarnecka– trener Dariusz Żak

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 42
[Rozmiar: 418 bajtów]Mikołajkowy Turniej Softballa
Już coroczną tradycją Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu stało się , że wraz z wizyta Św. Mikołaja uczennice oddziałów sportowych rozgrywają Halowy Turniej Softballa. Głównym celem turnieju jest doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych gry w tę dyscyplinę, ale w tym dniu liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja wszystkich grup softballowych naszej szkoły. Nagrodą za udział jest wspaniała sportowa atmosfera oraz puchary i słodycze dla każdej z drużyn. Szczególną radość po kilku godzinach zmagań sportowych sprawia gorąca pizza , jak zawsze ufundowana przez pizzerie „Prima” w Brzegu i jej właściciela absolwenta naszej szkoły (byłego „Łapacza” drużyny baseballa) p. Marcina Raczkowskiego. Poniżej wyniki rozgrywek – meczy:
Grupa A
Klasa 5 A – klasa I A 7:8
Klasa 3 A – klasa 5 A 18:2
Klasa I A – klasa 3 A 10:19
Grupa B
Klasa 6 A – klasa 2 A 2:23
Klasa 1-3 A – klasa 6 A 13:17
Klasa 2 A – klasa 1-3 A 17:4
Mecz o V-VI miejsce
5 A – 1-3 A 10:4
Mecz o III–IV miejsce
6 A – 1 A 13:8
Mecz o I-II miejsce
3A – 2 A 13:20
Klasyfikacja końcowa:
1. Klasa 2 A Gim.
2. Klasa 3 A Gim.
3. Klasa 6 A SP
4. Klasa 1 A Gim.
5. Klasa 1-3 Gim.
6. Klasa 5 A SP
Św.Mikołaj

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 44
[Rozmiar: 418 bajtów]Halowa Piłka Nożna Dziewcząt Szkół Podstawowych
W dniu 4.12.2014 roku w hali sportowej szkoły podstawowej nr 3 w Brzegu, odbył się półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Dzięki uprzejmości dyrekcji i nauczycieli PSP 3 , którzy udostępnili obiekt, w rolę gospodarza turnieju wcieliły się dziewczęta i nauczyciele z ZS nr z O.S w Brzegu. Oprócz zespołu z „szóstki „ na zawody przyjechały zawodniczki z Publicznej Szkoły podstawowej nr 9 z Kędzierzyna-Koźla, Publicznej Szkoły Podstawowej z Czarnowąs oraz z Zespołu Szkół z Kietrza.
Po przeprowadzeniu losowania drużyny przystąpiły do rywalizacji systemem „każdy z każdym”, który wyłonił uczestnika finału mistrzostw województwa opolskiego. Podobnie jak w przypadku zawodów powiatowych, poprzedzających rywalizację półfinałową, najlepsze okazały się dziewczyny z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi PSP nr 6 w Brzegu, które wygrały wszystkie swoje mecze, nie tracąc przy tym żadnej bramki - gratulujemy !.
A oto wyniki i końcowa klasyfikacja turnieju:
1. PSP 9 K – Kożle – ZS nr 1 z O.S Brzeg 0:8
2. ZSP Kietrz – PSP Czarnowąsy 0 :1
3. ZS nr 1z O.S. Brzeg – PSP Czarnowąsy 9: 0
4. PSP 9 K – Kożle – ZSP Kietrz 5: 1
5. ZSP Kietrz – ZS nr 1 z O.S Brzeg 0 : 7
6. PSP Czarnowąsy – PSP 9 K – Kożle 2 : 4

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. ZS nr 1 z O.S PSP nr 6 Brzeg – awans do finału wojewódzkiego
2. PSP 9 Kędzierzyn Koźle
3. PSP Czarnowąsy
4. ZSP Kietrz
Skład zwycięskiej drużyny z Brzegu: Alicja Galicka, Klaudia Homa, Maria Kłoda, Kaja Bronowicka, Anna Stefaniszyn, Emilia Grzywaczewska, Aleksandra Dziedzic, Julia Bukieda, Sandra Surdyka, Martyna Łukasiewicz – trener Dariusz Żak

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 43
Strona 1 z 23 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: EGZAMIN GIMNAZJALNY :: Galeria zdjęć :: Rada Rodziców :: Kontakt :: Księga Gości :: Brzeg :: ENGLISH
Copyright © Adam Oleszko - 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy