zs1zos.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony zs1zos.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


News - Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
Aktualności EGZAMIN GIMNAZJALNY Galeria zdjęć Rada Rodziców Kontakt Księga Gości Brzeg ENGLISH | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Opis szkoły
  Pedagog, psycholog, logopeda
  Sport
  Gimnastyka korekcyjna
  Świetlica

REKRUTACJA
  Obwód Szkoły Podstawowej
  Rekrutacja Szkoła Podstawowa
  Obwód Gimnazjum
  Rekrutacja Gimnazjum
  Rekrutacja Oddziały Sportowe

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Diagnoza stylu uczenia się

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Matecznik Polonisty
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Prymusi

BIBLIOTEKA
  Aktualności
  Regulaminy

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Co robimy
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - artykuły
  SU - galeria

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Regulamin
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Wykaz kadry trenerskiej

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  ROCZNIK 1998
  ROCZNIK 1997

GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
  GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY

ODDZIAŁY SPORTOWE
  ODDZIAŁY SPORTOWE

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]Witamy

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży

 

 

Witamy na stronach Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Przygotowaliśmy te strony tak, aby każdy mógł szybko i skutecznie znaleźć to, czego potrzebuje.
Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że czas spędzony przy przeglądaniu naszej witryny nie będzie czasem straconym.
 

 

AKTUALNOŚCI

[Rozmiar: 418 bajtów]REKRUTACJA

Od ZS1ZOSTESTY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ


POBIERZ
Szczegółowe informacje na temat terminów i zasad rekrutacji znajdą Państwo na stronie internetowej Zespołu Szkól nr 1 z Oddziałami Sportowymi w zakładce „rekrutacja” oraz na BIP szkoły również w zakładce „rekrutacja.”

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

REKRUTACJA DO GIMNAZJUM

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW SPORTOWYCH

BIP - REKRUTACJA


ZAPRASZAMY
rambit || || 0 ˇ 37
[Rozmiar: 418 bajtów]ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W BRZEGU W FINALE ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ CHŁÓPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
Rozgrywki o Mistrzostwo Województwa Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej wkroczyły w decydującą fazę. W piątek 10 kwietnia rozegrano cztery turnieje Półfinałowe, które wyłoniły cztery najlepsze zespoły w województwie. Jeden z nich odbył się na Stadionie Miejskim w Brzegu, a rywalizowały w nim gimnazja : PG nr 1 Prudnik, PG nr 5 Kędzierzyn - Koźle, PG nr 1 Głubczyce oraz gospodarz turnieju ZS nr 1 z OS - PG nr 2 Brzeg. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i wygrała półfinałowy turniej odnosząc zwycięstwa we wszystkich meczach. ZS nr 1 z OS - PG nr 2 Brzeg awansował do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Oleśnie 15 kwietnia.
Skład drużyny : Gazda Adam, Kuboń Adrian, Zadrożny Łukasz, Krej Jakub, Mendak Piotr, Dychus Mateusz, Bober Wojciech, Gawroński Dawid, Dykus Łukasz, Piszczek Krystian, Oleszko Paweł Trenerzy : Zbigniew Marzec, Miłosz Terlecki
Wyniki rozgrywek eliminacyjnych:
ZS nr 1 z OS Brzeg (PG nr 2) - PG nr 1 Prudnik 4 - 2
PG nr 1 Głubczyce - PG nr 5 Kędzierzyn K. 4 - 3
PG nr 5 Kędzierzyn K. - ZS nr 1 z OS Brzeg (PG nr 2) 0-7
PG nr 1 Głubczyce - PG nr 1 Prudnik 3 - 2
ZS nr 1 z OS Brzeg (PG nr 2) - PG 1 Głubczyce 3 - 0
PG nr 5 Kędzierzyn K.- PG nr 1 Prudnik 1 - 1
Klasyfikacja końcowa:

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 12
[Rozmiar: 418 bajtów]YOU CAN SING
18 marca 2015 roku w sali Brzeskiego Centrum Kultury odbyła się 7. edycja konkursu piosenki anglojęzycznej You Can Sing. Wśród uczestników konkursu znaleźli się nie tylko reprezentanci brzeskich szkół podstawowych i gimnazjów, ale także uczniowie z Namysłowa, Niemodlina, Głubczyc, Grodkowa, Dobrzynia Wielkiego, Nysy, Lewina Brzeskiego, Łosiowa, Kościerzyc, Wiązowa, Lubszy i Michałowic. Na tym większy podziw zasługują więc uczennice Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi, które uzyskały tytuły laureatów. Wśród uczniów szkół podstawowych II miejsce zajęły Natalia Nowicka i Gabriela Kolaszyńska z klasy 6B, które zaśpiewały piosenkę Rihanny pt. "Stay". Wśród gimnazjalistów statuetka za I miejsce trafiła w ręce uczennicy klasy 2A - Aleksandry Szyszki, która brawurowo wykonała utwór "One And Only" z repertuaru Adele. Opiekunką dziewcząt była pani Olimpia Kroczak-Kula. Gratulujemy!
D.Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 11
[Rozmiar: 418 bajtów]SAPERSKA KARTKA WIELKANOCNA
30 marca 2015 r. w Klubie 1. Pułku Saperów w Brzegu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Saperska Kartka Wielkanocna. Była to już V edycja konkursu, na który w tym roku wpłynęła rekordowa liczba prac plastycznych - blisko 130. Złożyły się na nie kolorowe kartki zawierające motywy kojarzące się ze świętami Wielkiej Nocy, mile widziane były akcenty wojskowe. Dzieci wykonały prace według niebanalnych pomysłów, z wykorzystaniem najróżnorodniejszych technik plastycznych oraz graficznych. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z rodzin wojskowych, pracowników cywilnych wojska oraz z brzeskich szkół. Jury w składzie: kpt. Przemysław Musiał z 1. Pułku Saperów, Joanna Augustyniak - instruktor galerii PCK oraz pracownicy biblioteki - Elżbieta Skrzypczyńska, Joanna Watras wyłoniło laureatów w pięciu kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych w kategorii klas I - III szkoły podstawowej znalazły się uczennice Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. I miejsce zajęła podopieczna pani Elżbiety Lemieszewskiej - Karolina Kenar z klasy 2A. W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienia specjalne otrzymały Klaudia Waryga z klasy 1D (opiekun pani Jadwiga Śliszewicz) i Kaja Medyńska z klasy 2A (opiekun pani Elżbieta Lemieszewska). Dziewczęta nagrodzone zostały drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami, które wręczyli im dowódca brzeskich saperów - płk Jan Pajestka oraz kierownik klubu - pani Jana Koronkiewicz. Prace konkursowe można oglądać na wystawie w holu Klubu 1. Pułku Saperów przy ulicy Piastowskiej 4. Naszym laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
E.Lemieszewska, D.Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 17
[Rozmiar: 418 bajtów]MIERZĄC SIĘ Z NAJLEPSZYMI
W ramach przygotowań do występów w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz Opolskiej Lidze Trampkarzy w początkach marca dwie drużyny Publicznego Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju rozgrywanym w Łodzi. Od 6 do 8 marca chłopcy z rocznika 1999 i młodsi mieli okazję zmierzyć się z utytułowanymi zespołami z całej Polski, wśród których warto wymienić drużynę SMS Łódź, Warty Poznań, Widzewa Łódź, Kadry Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, UKP Zielona Góra, Gwiazdy Bydgoszcz, Orła Łódź czy Huraganu Wołomin. Przeciwnicy znacznie przewyższali nas warunkami fizycznymi i sparingi te potraktowano przede wszystkim jako sprawdziany dla realizacji założeń taktycznych trenerów. Tydzień później rywalizowali chłopcy z rocznika 2000. Nasi piłkarze rozpoczęli zmagania od trzech remisów, w tym między innymi z utytułowana drużyną Widzewa Łódź. Następnie na skutek chorób i kontuzji, które znacznie osłabiły nasz zespół, po indywidualnych błędach ponieśli porażkę w spotkaniu z drużyną z Białej Podlaskiej. Ukoronowaniem udziału w turnieju było zwycięstwo odniesione w meczu z Olimpią Zambrów w ostatnim dniu sportowych zmagań. W zgodnej opinii trenerów – Zbigniewa Marca oraz Miłosza Terleckiego udało się zrealizować zakładane cele szkoleniowe, a udział w turnieju był dla młodych adeptów piłki nożnej w naszej szkole świetnym sprawdzianem przed dalszymi rozgrywkami.

Od ZS1ZOS


rambit || || 0 ˇ 9
[Rozmiar: 418 bajtów]RUSZYŁA SIEDEMNASTA EDYCJA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ COCA - COLA CUP 2015
Na boisku "Orlik" przy ul. Poprzecznej rozegrano pierwszą rundę eliminacyjną Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2015. Turniej przeznaczony jest dla młodzieży szkół gimnazjalnych- dziewcząt i chłopców. W dniu 25 marca2015 r. zagrały drużyny chłopców z powiatu brzeskiego. Gospodarzem eliminacji był Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi – Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzegu. Gospodarz pewnie pokonał wszystkich rywali i awansował do kolejnej drugiej rundy turnieju. Obok ZS nr 1 z OS – PG nr 2 awans uzyskał także zespół PG nr 3 Brzeg , który zajął w eliminacjach drugie miejsce. Wyniki i klasyfikacja końcowa:
ZS nr 1 z O.S. (PG 2) Brzeg - PG 1 Brzeg 7 : 0
PG 3 Brzeg - PG SKOROGOSZCZ 2 : 0
ZS nr 1 z O.S. (PG 2) Brzeg - PG 3 Brzeg 4 : 0
PG SKOROGOSZCZ - PG 1 Brzeg 5 : 2
ZS nr 1 z O.S. (PG 2) Brzeg - PG SKOROGOSZCZ 2 : 1
PG 1Brzeg - PG 3 Brzeg 0 : 2
MIEJSCE DRUŻYNA PKT BRAMKI
1 ZS nr 1 z O.S. (PG 2) Brzeg 12 13:1
2 PG 3 Brzeg 9 4:4
3 PG SKOROGOSZCZ 6 6:6
4 PG 1 Brzeg 3 2:14
5 Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu PG X X

W dniu 28 marca 2015 roku rozegrano na stadionie przy ul. Sportowej w Brzegu zawody piłki nożnej Szkolnego Związku Sportowego chłopców szkół gimnazjalnych na szczeblu powiatowym. Po zaciętej walce do etapu półfinału wojewódzkiego awansowały dwa zespoły: ZS nr 1 z O.S. (PG 2) Brzeg i Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu - Publiczne Gimnazjum.
szs
rambit || || 0 ˇ 9
[Rozmiar: 418 bajtów]MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
W dniu 28.03.2015 roku na boisku piłkarskim Orlik przy Zespole Szkół nr 1 z O.S w Brzegu, odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiły gospodynie turnieju dziewczęta z „Szóstki” oraz drużyny z PSP 3 i PSP 1.
Po dokonaniu losowania zespoły rozpoczęły rywalizację w wyniku której najlepsze okazały się dziewczęta z ZS nr 1 z O.S (PSP 6) wygrywając oba spotkania.
Wyniki:
PSP 3 Brzeg – ZS nr 1 z O.S( PSP nr 6) Brzeg 0:7
ZS nr 1 z O.S (PSP nr 6) Brzeg – PSP 1 Brzeg 7:1
PSP 1 Brzeg - PSP 3 Brzeg 0:1
Klasyfikacja końcowa zawodów:
1. ZS nr 1 z O.S (PSP nr 6) Brzeg – awans do Mistrzostw Powiatu Brzeskiego
2. PSP 3 Brzeg – awans do Mistrzostw Powiatu Brzeskiego
3. PSP 1 Brzeg
Skład zwycięskiej drużyny : Klaudia Homa, Maria Kłoda, Kaja Bronowicka, Anna Stefaniszyn, Emilia Grzywaczewska, Julia Bukieda, Aleksandra Dziedzic, Alicja Czarnecka, Oliwia Dżumało trener: Dariusz Żak
szs

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 12
[Rozmiar: 418 bajtów]NAJLEPSI PIŁKARZE SĄ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W BRZEGU
Rozpoczęły się zmagania o Mistrzostwo Województwa w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych. Pierwszy etap rozgrywek - miejski został rozegrany 18 marca na boisku „Orlik” przy ul. Poprzecznej w Zespole Szkół nr 1 z OS. Zmierzyły się ze sobą trzy reprezentacje brzeskich gimnazjów: ZS nr 1 z OS – Publiczne Gimnazjum nr 2, Publiczne Gimnazjum nr 3 i Publiczne Gimnazjum nr 1. Mecze rozegrano systemem „Każdy z każdym”. W wyniku rywalizacji dwie drużyny awansowały do kolejnego etapu (PG nr 2 i PG nr 3) gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami Powiatu Brzeskiego. Wyniki meczy i klasyfikacja końcowa:
ZS nr 1 z OS (PG 2) - PG 1 10 - 1
PG 3 – ZS nr 1 z OS (PG 2) 0 - 6
PG 1 - PG 3 2 - 4
Tabela końcowa :
MIEJSCE / DRUŻYNA / PKT / BRAMKI
1. ZS nr 1 z OS - PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 / 6 / 16 - 1
2. PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 3 / 3 / 4 - 8
3. PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 / 0 / 3 - 14

Skład zwycięskiej drużyny: Gazda Adam, Piszczek Krystian, Gawroński Dawid, Mendak Piotr, Zadrożny Łukasz, Dykus Łukasz, Oleszko Paweł, Krej Jakub trenerzy: p. Zbigniew Marzec i p. Miłosz Terlecki
rambit || || 0 ˇ 24
[Rozmiar: 418 bajtów]MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
Mistrzostwa Brzegu szkół podstawowych w mini piłce nożnej chłopców rozegrane zostały 21.03.2015 na „Orliku” przy Zespole Szkół Nr 1 z udziałem trzech zespołów. Zwyciężyła drużyna chłopców z PSP Nr 6 przy Zespole Szkół Nr1 z Oddziałami Sportowymi wygrywając zdecydowanie dwa pojedynki z PSP Nr 1 i PSP Nr 3 i awansowała do dalszych rozgrywek na szczeblu powiatowym. Kolejność miejsc w turnieju:
1. ZS Nr1 z Oddziałami Sportowymi PSP nr 6
2. PSP Nr 3
3. PSP Nr 1

Zespół z „szóstki” występował w następującym składzie: Woźniak Sebastian, Podgórski Maksymilian, Lipka Arkadiusz, Dudzik Łukasz, Bider Maciej, Kamiński Filip, Góralski Kacper, Pasławski Kamil, Pasierski Adam, Bugiel Kacper, trener: Jacek Kosztowniak.


Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 22
[Rozmiar: 418 bajtów]ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI – PSP NR6 W BRZEGU MISTRZEM WOJEWÓDZTWA
W dniu 11.03.2015 roku w hali sportowej szkoły podstawowej nr 24 w Opolu, odbył się Finał Wojewódzki w piłce koszykowej dziewcząt szkół podstawowych „ ENERGA BASKET CUP.” Do zawodów przystąpiła drużyna z naszego powiatu, reprezentowana przez dziewczęta z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi z Brzegu PSP nr 6. Ponadto, jako zwycięzcy swoich półfinałów, w finale brały udział drużyny PSP 2 Opole, PSP 1 Prudnik oraz PSP Jełowa.
Po przeprowadzeniu losowania drużyny przystąpiły do rywalizacji systemem „każdy z każdym”, który wyłonił Mistrza Województwa Opolskiego. Najlepsze okazały się dziewczyny z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu PSP nr 6, które po przysłowiowym końcowym gwizdku, odebrały z rąk organizatorów finału złote medale - gratulujemy !. Ponadto jako Mistrz Województwa zespół z „Szóstki” uzyskał awans do Finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się od 4 do 7 czerwca 2015 roku w Ergo Arenie w Gdańsku. Życzymy powodzenia !. Więcej informacji, galeria zdjęć, oraz wyniki rozgrywek dziewcząt z ZS nr 1 z O.S z Brzegu można zobaczyć na oficjalnej stronie rozgrywek wojewódzkich i ogólnopolskich pod adresem www.energabasketcup.pl/
A oto wyniki i końcowa klasyfikacja zawodów:
1. ZS nr 1 z O.S Brzeg PSP nr 6 – PSP 1 Prudnik 36:21
2. PSP 2 Opole – PSP Jełowa 33:14
3. PSP 1 Prudnik – PSP 2 Opole 17:31
4. ZS nr 1 z O.S Brzeg PSP nr 6 – PSP Jełowa 35:15
5. PSP Jełowa – PSP 1 Prudnik 17:38
6. PSP 2 Opole – ZS nr 1 z O.S Brzeg PSP nr 6 21:37

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego:

1. ZS nr 1 z O.S Brzeg PSP nr 6 – Mistrz Województwa Opolskiego
2. PSP 2 Opole
3. PSP 1 Prudnik
4. PSP Jełowa
Skład zwycięskiej drużyny z Brzegu: Alicja Jarząb, Alicja Galicka, Klaudia Homa, Maria Kłoda, Kaja Bronowicka, Anna Stefaniszyn, Emilia Grzywaczewska, Aleksandra Dziedzic, Julia Bukieda, Sandra Surdyka, Martyna Łukasiewicz, Alicja Czarnecka – trener Dariusz Żak

Wyniki spotkań chłopców:
Prudnik – Brzeg: 21-22
Opole – Otmuchów: 31-35
Prudnik – Otmuchów: 38-36
Opole – Brzeg: 21-10
Prudnik – Opole: 39-13
Brzeg – Otmuchów: 18-34

Najlepszymi zawodnikami poszczególnych drużyn zostały:
PSP 2 Opole: Janik Dawid
ZS 1 Brzeg: Dudzik Łukasz
SP Otmuchów: Garwol Maciek
PSP 1 Prudnik: Jakub Sadlej
Klasyfikacja końcowa:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Prudnik
2. Szkoła Podstawowa w Otmuchowie
3. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Opole
4. Zespół Szkół Nr 1 Brzeg
Skład naszej drużyny: Maksymilian Podgórski, Mateusz Soluch, Maciej Bider, Kacper Bugiel, Michał Derkacz, Łukasz Dudzik, Góralski Kacper, Kamil Pasławski, Kacper Pater, Jakub Szkoda – trener Robert Nowakowski, Jacek Kosztowniak

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 26
[Rozmiar: 418 bajtów]JESTEŚMY NA PODIUM!
11 marca tego roku odbył się w Opolu wojewódzki Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, zorganizowany przez Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego. Drużyna z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr1 z Oddziałami Sportowymi jako jedyna reprezentowała Brzeg i wśród 18 zespołów, które przyjechały z całego województwa opolskiego, zajęła wysokie 3. miejsce.
Nasi zawodnicy - Adam Gazda, Paweł Oleszko i Michał Zuzek, których opiekunem jest pan Marcin Kozik, osiągnęli naprawdę duży sukces, gdyż kilkugodzinne zmagania były bardzo skomplikowane. Drużyny musiały sprostać zadaniom teoretycznym oraz praktycznym, takim jak pomoc osobie poparzonej czy wykonanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Dzięki sprawnej organizacji zawodów możliwe było zwiedzenie licznych pracowni opolskiego ośrodka i zapoznanie się z jego bogatą ofertą edukacyjną. Na co dzień kształcą się tu uczniowie w klasach o kierunkach zawodowych.
Konkurs promował postawę odpowiedzialności za ludzkie zdrowie i bezpieczeństwo. Kierując się zasadą nauki przez zabawę, gimnazjaliści nie tylko sprawdzili swoja wiedzę i umiejętności, rozwiązując praktycznie problemy ratownicze, ale także uczestniczyli w wielu atrakcjach przygotowanych przez młodzież szkół WZDZ. Dobry wynik w zawodach jest dowodem zaangażowania naszej młodzieży w tę ważną tematykę. Oby kolejne zmagania przynosiły coraz większe sukcesy.

Maria Jędryka
Warsztaty dziennikarskie, opiekun D. Wyrzykowska


1pomoc

rambit || || 0 ˇ 26
Strona 1 z 24 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: EGZAMIN GIMNAZJALNY :: Galeria zdjęć :: Rada Rodziców :: Kontakt :: Księga Gości :: Brzeg :: ENGLISH
Copyright © Adam Oleszko - 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy