zs1zos.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony zs1zos.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


News - Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
Aktualności EGZAMIN GIMNAZJALNY Galeria zdjęć Rada Rodziców Kontakt Księga Gości Brzeg ENGLISH | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Opis szkoły
  Pedagog, psycholog, logopeda
  Gimnastyka korekcyjna
  Świetlica

REKRUTACJA
  Obwód Szkoły Podstawowej
  Rekrutacja Szkoła Podstawowa
  Obwód Gimnazjum
  Rekrutacja Gimnazjum
  Rekrutacja Oddziały Sportowe

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Diagnoza stylu uczenia się

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Matecznik Polonisty
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Prymusi

BIBLIOTEKA
  Aktualności
  Regulaminy

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Co robimy
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - galeria

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Regulamin
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Wykaz kadry trenerskiej

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  ROCZNIK 1998
  ROCZNIK 1997

GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
  GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY

ODDZIAŁY SPORTOWE
  ODDZIAŁY SPORTOWE

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]Witamy

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży

 

 

Witamy na stronach Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Przygotowaliśmy te strony tak, aby każdy mógł szybko i skutecznie znaleźć to, czego potrzebuje.
Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że czas spędzony przy przeglądaniu naszej witryny nie będzie czasem straconym.
 

 

AKTUALNOŚCI

[Rozmiar: 418 bajtów]rekrutacja PG2

NABÓR DO KLAS SPORTOWYCHPUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 2 W BRZEGU


 


Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu przedstawia harmonogram testów sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziałów sportowych klas pierwszych Publicznego Gimnazjum nr 2:


 


20 maja 2016 roku, godz. 16.00  - dziewczęta


24 maja 2016 roku, godz. 16.00  - chłopcy


 


Testy zostaną przeprowadzone na szkolnych obiektach sportowych przy ul. Poprzecznej 16.


 


Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu

mgr Jadwiga Walasek


________________________________________________________________________________


 


 


REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH


W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 2 W BRZEGU


NA ROK SZKOLNY 2016 /2017


 


25 maja 2016 roku rozpoczyna się  składanie wniosków  i zgłoszeń do  Publicznego Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.


Ostateczny termin składania wniosków i zgłoszeń mija 23 czerwca 2016 roku.


Rodzice wypełniają wnioski w formie elektronicznej przez stronę internetową

www.brzeg.gimnazja.vnabor.pl
  oraz  w formie pisemnej.


Na wskazanej stronie internetowej znajduje się dokładna instrukcja dotycząca składania wniosków i zgłoszeń drogą elektroniczną. Wniosek lub zgłoszenie można również wypełnić w sekretariacie szkoły.Wypełnione, wydrukowane i podpisane wnioski należy złożyć do 23 czerwca w sekretariacie ZS nr 1 z OS przy ul. Poprzecznej 16.Wszystkie informacje na temat zasad i kryteriów naboru można znaleźć na stronie szkoły www.zs1zos.pl w zakładce Rekrutacja. Dyrektor
Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu


mgr Jadwiga Walasek


 
rambit || || 0 ˇ 36
[Rozmiar: 418 bajtów]INSPIRUJĄCE SPOTKANIA – PRACA RATOWNIKA MEDYCZNEGO
15 kwietnia 2016 r. w klasie I f odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Celem zajęć, przeprowadzonych przez wykwalifikowanych Ratowników Medycznych z Powiatowej Grupy Wsparcia Ratowniczego w Oławie, było przygotowanie dzieci do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.
Dzieci dowiedziały się na czym polega praca ratownika, czym zajmują się poszczególne służby ratunkowe oraz kiedy i jak należy wzywać pomoc. Miały także okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy w przypadku oparzeń, skaleczeń, zasłabnięć i złamań. Uczyły się w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe, jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej, jak wygląda pozycja boczna ustalona. Pod okiem ratowników ćwiczyły bezpieczne ułożenie ciała, trenowały wykonywanie na fantomach ucisków klatki piersiowej oraz oddechów ratowniczych. W trakcie prowadzonych zajęć dzieci obserwowały jak należy prawidłowo wykonać opatrunek medyczny, zapoznały się z dostępnymi środkami opatrunkowymi, a także miały możliwość bandażowania i usztywniania kończyn. Poza tym utrwaliły numery alarmowe służb ratowniczych oraz zasady bezpiecznej zabawy w szkole i poza nią.
Spotkanie z ratownikami medycznymi było nie tylko atrakcyjną i miłą formą zapoznania się ze specyfiką zawodu ratownika, ale przede wszystkim ważnym wydarzeniem, gdyż zdobyta wiedza i ćwiczenia praktyczne sprawiły, że dzieci poczuły się „małymi ratownikami” i zyskały wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy.
Grażyna Sochacka
rambit || || 0 ˇ 27
[Rozmiar: 418 bajtów]JAK SKUTECZNIE ROZWIJAĆ TALENTY
Jednym z najważniejszych zadań, jakie stawiają przed sobą nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, jest wspieranie utalentowanej młodzieży. Rozwijanie talentów sportowych musi iść w parze także z realizacją różnorodnych pasji. Rok szkolny 2015/2016 przyniósł uczniom naszej szkoły wiele sukcesów w dziedzinie przedmiotów humanistycznych.
Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjum uzyskał uczeń klasy IIIC - Jacek Wszoła. Dzięki temu był on zwolniony z egzaminu z języka polskiego i otrzymał wynik 100%. Na co dzień Jacek interesuje się literaturą kryminalną, nie tylko będąc jej zagorzałym czytelnikiem, ale i twórcą. Choć zamierza kiedyś wydać swoje powieści, to nie wiąże z nimi przyszłości. Zamierza uczyć się w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjum uzyskała także inna uczennica klasy IIIc - Julia Litra. Jak przyznaje, udział w finale był dla niej bardziej stresującym wydarzeniem niż egzaminy gimnazjalne . Po gimnazjum dalej chce rozwijać swoje polonistyczne pasje i zamierza kontynuować naukę w liceum na kierunku humanistycznym. W wolnych chwilach Julia lubi czytać książki, biegać, jeździć na rolkach i uprawiać jogę. Tytuł finalistki wyżej wymienionego konkursu przypadł także najmłodszej w grupie Natalii Marciniak - uczennicy klasy IIc. Natalka będzie więc jeszcze mieć szanse, by w przyszłym roku powalczyć o najwyższe laury. Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie to podopieczni nauczycielki języka polskiego-pani Doroty Wyrzykowskiej, która nie kryje zadowolenia z ich osiągnięć. Jak podkreśla, uczestnicy konkursu języka polskiego to uczniowie o wielkiej ciekawości poznawczej, osoby umiejące myśleć twórczo i nieschematycznie. Na etapie wojewódzkim konkursu trzeba było popisać się umiejętnością tworzenia ciekawych i oryginalnych dłuższych wypowiedzi pisemnych, z uwzględnieniem reguł językowo-stylistycznych, ortograficzno-interpunkcyjnych, ze świadomością intencji i troską o klarowność wywodu. Uczniowie musieli wykazać się mądrością sądów, umiejętnością pogłębionej refleksji, świetną znajomością gramatyki polskiej oraz teorii literatury. Analizowali teksty kultury z uwzględnieniem cech charakterystycznych dla różnych rodzajów sztuki. W drodze do finału musieli przeczytać ponad 80 pozycji lekturowych, obejmujących teksty od starożytności po współczesność. Ich osiągnięcia są żywym dowodem na to, że świetnie wywiązali się z powierzonych im zadań.
II miejscem w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim może pochwalić się Julia Mazurkiewicz, uczennica klasy VIb i podopieczna nauczycielki języka polskiego - pani Ireny Syrico. Julia w drodze po srebrne laury świetnie poradziła sobie z przygotowanym przez Studenckie Koło Onomastów UO testem poprawnościowym, dyktandem oraz przemówieniem, wygłoszonym na wcześniej wybrany temat. 8 kwietnia uczennica otrzymała nagrody rzeczową i książkową z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty - pana Michała Sieka.
Naszym laureatom i finalistom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
Justyna Kopytko, Dominika Capar
Warsztaty dziennikarskie, opiekun D. Wyrzykowska


Od ZS1ZOS

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 29
[Rozmiar: 418 bajtów]W ŚLADY LEWANDOWSKIEGO
Młodzi piłkarze Publicznego Gimnazjum nr2 w Brzegu nie zwalniają tempa. W ubiegłym tygodniu zdobyli tytuł mistrzów województwa opolskiego, a 26 kwietnia po zwycięstwach nad drużynami Publicznego Gimnazjum nr 3 3:1, Zespołu Szkół z Dobrzenia Wielkiego 4:0 i Publicznego Gimnazjum ze Starych Siołkowic 3:2 zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego Turnieju Coca-Cola Cup. W obecnej 18. już edycji tego najstarszego turnieju piłkarskiego dla młodzieży w Polsce uczestniczy 3907 drużyn i blisko 40000 gimnazjalistów. Warto wspomnieć, że najlepszy obecnie polski piłkarz, jeden z najskuteczniejszych napastników w Europie- Robert Lewandowski jako gimnazjalista dwukrotnie brał udział w rozgrywkach Coca-Cola Cup, a od 2014 r. jest ich ambasadorem. Naszym chłopcom życzymy kolejnych sukcesów, bo jest o co walczyć. Zwycięzcy ogólnopolskiej rywalizacji w nagrodę pojadą do Francji dopingować Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 .


Skład drużyny : Jakub Krężel, Jakub Smok, Mateusz Dychus, Piotr Mendak Piotr, Wojciech Bober, Miłosz Ucar, Kacper Zarzycki, Marcin Dziura, Bartosz Łukawiecki, Łukasz Dudziak.
Trenerzy: Zbigniew Marzec, Miłosz Terlecki

Dorota Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 26
[Rozmiar: 418 bajtów]PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
Ostatni tydzień kwietnia obfitował w turnieje piłkarskie wysokiej rangi. Dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr1 z Oddziałami Sportowymi najpierw zdobyły tytuł mistrzyń miasta po zwycięstwach odniesionych nad drużynami Publicznego Gimnazjum nr1 4:0 oraz Publicznego Gimnazjum nr3 4:0 i awansowały do zawodów powiatowych, by następnie wywalczyć awans do finału makroregionalnego po zajęciu I miejsca w półfinale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Coca-Cola Cup 2016 w Popielowie. Nasze zawodniczki w pokonanym polu pozostawiły drużyny z Publicznego Gimnazjum z Siołkowic 4:1, Publicznego Gimnazjum nr7 z Opola 2:1 i Publicznego Gimnazjum nr8 z Opola 8:0.Finał makroregionalny odbędzie się 22 maja w Katowicach, a brzeskie uczennice potykać się w nim będą z drużynami z województw śląskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Powodzenia.
Mistrzynie Brzegu: Karolina Pastuszczak, Patrycja Pielka, Oliwia Chmielewska, Weronika Kielian, Nikola Stachera, Kamila Stachera, Kamila Bobra - Trener Jacek Krzciuk
Skład drużyny Coca-Cola Cup:
Karolina Pastuszczak, Julia Kędra, Patrycja Pielka, Ola Noworolska, Kamila Bobra, Klaudia Homa, Kamila i Nikola Stachera. - Trener - Jacek Krzciuk

Dorota Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 29
[Rozmiar: 418 bajtów]MARATON CZYTANIA – MY IDEAL AFTERNOON
11 kwietnia 2016 roku w godzinach od 16.00 do 19.00 biblioteka Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi była otwarta dla wszystkich miłośników czytania: uczniów, rodziców i nauczycieli. Każdy chętny mógł spędzić ten czas ze swoją ulubioną lekturą w gronie podobnych do siebie miłośników książek.
A było tak. Pierwsi uczestnicy maratonu zaczęli pojawiać się już ok 15.30, na miłośników książek i czytania czekały niespodzianki i słodki poczęstunek.Nasi goście mogli obejrzeć wystawę ilustracji JanaMarcinaSzancera „O krasnoludkach i sierotce Marysi” orazwystawę prac plastycznych „Mateusz w angielskiej szkole”, przygotowaną przez uczniów klasy IIc pod kierunkiem pani Małgorzaty Basy. Obowiązkowe dla uczestników maratonu było wpisanie się do „Kroniki maratonu czytania”. Panie:Małgorzata Kunicka, Małgorzata Basa, Magdalena Koralewska oraz Maria Lenardczytały na głos fragmenty książek. Na prośbę uczestników maratonu w głośnym czytaniu udział wzięły także dzieci, które interesująco zaprezentowały fragmenty przyniesionych przez siebie książek.Wysłuchaliśmy m.in. fragmentów „Pomela”,„Bajek filozoficznych”, „Przygód Mateuszka”, „Harrego Pottera”, „Małejksiążki o feminizmie”, „Tobiego”, „Zwiadowców”. Te atrakcje zamknęły pierwszy etap maratonu. Część drugą bibliotecznych zajęć wypełniło ciche czytanie ulubionej książki. Uczestnicy maratonu wykonali także ilustracje do czytanego tekstu. Powstała w ten sposób niezwykła wystawa „Mały Książę na Asteroidzie B-612”. Na zakończenie spotkania odczytaliśmy po kolei fragmenty książki „ Abecadło w rymy wpadło”, przekazując ją sobie z rąk do rąk i w ten sposób symbolicznie odliczając ostatnie minuty maratonu.
Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, swoją obecnością uczestników maratonu zaszczyciła pani wicedyrektor -Anna Krokosz, a wszystko uwiecznione zostało na zdjęciach wykonanych prze ucznia klasy II d - Jonasza Szukałę.

Aleksandra Puszczewicz, kl. II d, Oliwia Wachowska kl. Ic

Maraton czytania

rambit || || 0 ˇ 28
[Rozmiar: 418 bajtów]PODWÓJNIE ZŁOCI PIŁKARZE PG NR 2
21 kwietnia 2016 roku na boisku Orlika w Nysie odbył się finał Mistrzostw Województwa Opolskiego w Piłce Nożnej chłopców szkół gimnazjalnych, którego organizatorem był Szkolny Związek Sportowy. Drużyna Publicznego Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, która w grudniu 2015 r. zdobyła tytuł mistrzowski w rywalizacji w hali, i tym razem nie pozostawiła swoim przeciwnikom żadnych złudzeń, kto najlepiej gra w football. Brzeżanie po zwycięstwach nad drużynami Publicznego Gimnazjum nr 2 z Nysy 3:1, Publicznego Gimnazjum nr 5 z Kędzierzyna Koźla 4:0 i remisie z zespołem Publicznego Gimnazjum nr 5 z Kluczborka 0:0 po raz kolejny bezapelacyjnie sięgnęli po złoto. W skład zwycięskiej drużyny weszli: Jakub Krężel, Mateusz Dychus, Piotr Mendak, Jakub Smok, Wojciech Bober, Marcin Dziura, Daniel Woźniak, Mateusz Lupa, Łukasz Dudzik, Bartosz Łukawiecki, a trenerami mistrzów województwa są panowie Miłosz Terlecki i Zbigniew Marzec.
Liczne sukcesy sportowe zawodników nie byłyby możliwe bez ich profesjonalnego szkolenia, które odbywa się w oddziałach sportowych o specjalności piłka nożna. Przypominamy, że wciąż jeszcze trwa rekrutacja do tych oddziałów. Wszystkie informacje na temat kryteriów naboru, testu oraz kształcenia w klasach o profilu sportowym można znaleźć na stronie szkoły www.zs1zos.pl w zakładce rekrutacja - oddziały sportowe. Jeśli chcecie dołączyć do najlepszych, zapraszamy!

Dorota Wyrzykowska

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 27
[Rozmiar: 418 bajtów]KOLEJNY FINAŁ WOJEWÓDZKI DZIEWCZĄT Z „SZÓSTKI”
W dniu 22.04.2016 roku na boisku Orlik przy ZS nr 1 z O.S w Brzegu, odbyły się zawody półfinału wojewódzkiego w mini piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Uczestniczyły w nich zawodniczki z PSP nr 6 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.), dziewczęta z PSP z Branic, PSP ze Starych Budkowic i ZSP z Łącznika. Po przeprowadzeniu losowania drużyny przystąpiły do rywalizacji systemem z „każdy z każdym”, który wyłonił uczestnika finału mistrzostw województwa opolskiego. Podobnie jak w zawodach gminnych i powiatowych najlepsze okazały się zawodniczki z „Szóstki” Brzeg, które wygrały wszystkie swoje mecze – gratulujemy ! i życzymy powodzenia w finale.
A oto wyniki i końcowa klasyfikacja zawodów

1. PSP Stare Budkowice – PSP 6 Brzeg 0:2
2. ZSP Łącznik– PSP Branice 4:0
3. PSP Branice – PSP 6 Brzeg 0:4
4. PSP Stare Budkowice – ZSP Łącznik 1:3
5. PSP 6 Brzeg – ZSP Łącznik 3:1
6. PSP Branice – PSP Stare Budkowice 0:3 voKlasyfikacja końcowa turnieju:

1. PSP 6 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) – awans do finału wojewódzkiego
2. ZSP Łącznik
3. PSP Stare Budkowice
4. PSP Branice
Skład zwycięskiej drużyny z Brzegu: Alicja Czarnecka, Aleksandra Ożóg, Katarzyna Ożóg, Małgorzata Widziak, Oliwia Dżumało, Nikola Sinkowska, Gabriela Zachwiej, Paulina Kowalik, Martyna Smoleń, Natalia Lasek, Nikola Gardas, Zuzanna Jankowska – trener Dariusz Żak

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 24
[Rozmiar: 418 bajtów]CHŁOPCY Z PG NR 2 ZAGRAJĄ W FINALE
W dniu 12 kwietnia 2016 roku na boisku „Orlik 2012” przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu przeprowadzono turniej półfinałowy Szkolnego Związku Sportowego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców. W wyniku eliminacji powiatowych do turnieju przystąpiły cztery zespoły : Publiczne Gimnazjum nr 2 w Namysłowie, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzegu (ZS nr 1 z O.S.), Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku, Publiczne Gimnazjum w Korfantowie. Turniej rozegrano w systemie „Każdy z każdym”
Wyniki meczy :
PG nr 2 Namysłów – PG Korfantów 3 : 3
PG nr 1 Prudnik - PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) 0 : 4
PG Korfantów - PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) 1 : 1
PG nr 2 Namysłów - PG nr 1 Prudnik 4 : 1
PG nr 1 Prudnik - PG Korfantów 0 : 4
PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) - PG nr 2 Namysłów 5 : 0
Klasyfikacja końcowa:
1. PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) - awans do finału wojewódzkiego
2. PG Korfantów
3. PG nr 2 Namysłów
4. PG nr 1 Prudnik
Skład zwycięskiej drużyny: Krężel Jakub, Dychus Mateusz, Mendak Piotr, Bober Wojciech, Smok Jakub, Woźniak Daniel, Dziura Marcin, Łukawiecki Bartosz, Lupa Mateusz, Sobczak Patryk, Dudziak Łukasz. Trenerzy: Miłosz Terlecki, Zbigniew Marzec

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 28
[Rozmiar: 418 bajtów]PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W dniu 16.04.2016 roku na boisku Orlik przy ZS nr 1 z O.S w Brzegu, odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Rolę gospodarza turnieju pełniły dziewczęta z PSP 6 Brzeg wraz opiekunem p. Dariuszem Żakiem. Oprócz w/w zespołu w zawodach uczestniczyły zawodniczki z PSP nr 3 Brzeg, PSP w Czepielowicach, PSP w Kolnicy i PSP w Olszance. Po przeprowadzeniu losowania drużyny przystąpiły do rywalizacji systemem z podziałem na grupy, który wyłonił uczestników półfinału mistrzostw województwa opolskiego. Podobnie jak w zawodach gminnych, najlepsze okazały się zawodniczki z „Szóstki” (Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, które wygrały wszystkie swoje mecze – gratulujemy ! oraz życzymy powodzenia w półfinale.
A oto wyniki i końcowa klasyfikacja zawodów:
Grupa A
1. PSP 6 Brzeg
2. ZSP Olszanka

Grupa B
1. PSP Czepielowice
2. PSP Kolnica
3. PSP 3 Brzeg


1. PSP 6 Brzeg – ZSP Olszanka 1:0
2. PSP Czepielowice – PSP Kolnica 1:0
3. PSP Kolnica – PSP 3 Brzeg 2: 0
4. PSP 3 Brzeg – PSP Czepielowice 0:3

Półfinały:
PSP 6 Brzeg – PSP Kolnica 5:0
PSP Czepielowice – ZSP Olszanka 0:2

Mecz o 3 miejsce
PSP Kolnica – PSP Czepielowice 1:1 karne (1:2)

Finał
PSP 6 Brzeg – ZSP Olszanka 6:1

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. PSP 6 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) – awans do półfinału wojewódzkiego
2. ZSP Olszanka – awans do półfinału wojewódzkiego

3. PSP Czepielowice
4. PSP Kolnica
5. PSP 3 Brzeg
Skład zwycięskiej drużyny z Brzegu: Alicja Czarnecka, Aleksandra Ożóg, Katarzyna Ożóg, Małgorzata Widziak, Oliwia Dżumało, Nikola Sinkowska, Gabriela Zachwiej, Paulina Kowalik, Martyna Smoleń, Natalia Lasek, Nikola Gardas, Zuzanna Jankowska – trener Dariusz Żak

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 28
[Rozmiar: 418 bajtów]GIMNAZJUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI MISTRZEM POWIATU BRZESKIEGOW PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
W dniu 2 kwietnia 2016 roku w Skarbimierzu – Osiedle przeprowadzono turniej powiatowy Szkolnego Związku Sportowego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców. W wyniku eliminacji gminnych do turnieju przystąpiło sześć zespołów: Gminne Gimnazjum w Skarbimierzu – Osiedle, Publiczne, Gimnazjum nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.), Publiczne Gimnazjum w Olszance, Publiczne Gimnazjum w Lewinie Brzeskim, Gimnazjum w Jędrzejowie, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Brzegu.
Turniej podzielono na etapy – runda eliminacyjna (grupowa), półfinał i finał.
Wyniki meczy rundy eliminacyjnej :
Gr. I
PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) – PG Lewin Brzeski 3:2
PG Lewin Brzeski - Gimnazjum Jędrzejów 2:0
PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) - Gimnazjum Jędrzejów 2:0
Gr. II
PG nr 3 Brzeg – PG Olszanka 7:0
PG Olszanka - Gimnazjum Skarbimierz – Osiedle 2:4
PG nr 3 Brzeg - Gimnazjum Skarbimierz – Osiedle 0:1
Wyniki rozgrywek półfinałowych:
PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) - PG nr 3 Brzeg 5:2
PG Lewin Brzeski - Gimnazjum Skarbimierz – Osiedle 0:1
Mecz o trzecie miejsce:
PG nr 3 Brzeg - PG Lewin Brzeski 2:1
Mecz finałowy:
PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) - Gimnazjum Skarbimierz – Osiedle 3:1
Klasyfikacja końcowa:
1. PG nr 2 Brzeg (ZS nr 1 z O.S.) - awans do półfinału wojewódzkiego
2. Gimnazjum Skarbimierz – Osiedle - awans do półfinału wojewódzkiego
3. PG nr 3 Brzeg
Skład zwycięskiej drużyny: Krężel Jakub, Dychus Mateusz, Mendak Piotr, Bober Wojciech, Smok Jakub, Woźniak Daniel, Dziura Marcin, Łukawiecki Bartosz, Lupa Mateusz. Trenerzy: Miłosz Terlecki, Zbigniew Marzec

Od ZS1ZOS

rambit || || 0 ˇ 26
Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: EGZAMIN GIMNAZJALNY :: Galeria zdjęć :: Rada Rodziców :: Kontakt :: Księga Gości :: Brzeg :: ENGLISH
Copyright © Adam Oleszko - 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy